اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 317 مورخ:[1393-07-02 10:26:01]

»
»انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و موسسه آموزش عالی روان شناسی کاربردی ((مدت))

سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و موسسه آموزش عالی روان شناسی کاربردی (( مدت ))، تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد کردند. این تفاهم نامه با هدف توانمند سازی و ارتقاء مهارت های حرفه ای روان شناسان و مشاوران منعقد شده است.

چاپ این صفحه

سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و موسسه آموزش عالی روان شناسی کاربردی (( مدت ))، تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد کردند.

این تفاهم نامه با هدف توانمند سازی و ارتقاء مهارت های حرفه ای روان شناسان و مشاوران  از طریق برگزاری دوره های بازآموزی، کارگاه های آموزشی به صورت حضوری، اشاعه آموزش های عمومی روان شناسی در سطح سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و نیز بستر سازی برای همکاری های بین المللی با دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و نیز سازمان های همتا در خارج از کشورمنعقد شده است.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :