مورخ:[1395-04-27 13:41:01]
»
»دکتر اللهیاری طی پیامی به برگزارکنندگان انتخابات خواستار تسریع اعلام آراء و اطلاع رسانی دقیق به جامعه روان شناسان و مشاوران گردید.

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام دکتر عباسعلی اللهیاری، با توجه به حساسیت های ایجاد شده و درخواست های مکرر اعضای سازمان مبنی بر اعلام نتایج انتخاب، طی پیامی به رئیس محترم ستاد اجرایی انتخابات خواستار این مهم شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام دکتر عباسعلی اللهیاری، با توجه به حساسیت های ایجاد شده و درخواست های مکرر اعضای سازمان مبنی بر اعلام نتایج انتخاب، طی پیامی به رئیس محترم ستاد اجرایی انتخابات خواستار این مهم شد. در متن پیام آمده است:

 

برادر گرانقدرم جناب آقای دکتر سلیمی
رئیس محترم ستاد اجرائی چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیئت بازرسان سازمان
سلام علیکم
ضمن تقدیر و تشکر از مساعی ارزشمند جنابعالی و همه همکارانتان در برگزاری با شکوه انتخابات چهارم خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید هرچه سریعتر نتیجه شمارش آراء اعلام شود یا چنانچه به هر دلیلی یا دلایلی این مهم مقدور نیست با اطلاع رسانی شفاف و صریح ذهن خلاق و جستجوگر جامعه فرهیخته روان شناسی و مشاوره کشور را از خلاء اطلاعاتی خارج نمایید در غیر اینصورت فضای گمانه زنی و تعبیر و تفسیرهای متعدد جای شفافیت و واقعیت پردازی را خواهد گرفت. امیدوارم همانطور که در برنامه قبلی تصریح کردم پس از اهتمام جدی به صیانت صد در صدی از آراء روز جمعه هم اکنون حداکثر سرعت و دقت را در شمارش و اعلام آراء و رسیدگی به اعتراضات و شکایت ها را در سرلوحه فعالیتهای خود و اعضاء محترم ستاد اجرایی قرار دهید.
امیدوارم با اتکال به ذات اقدس الهی و توجهات خاصه حضرت امام عصر(عج) در ایفای رسالت خطیر خود موفق و موید باشید.

دکتر عباسعلی اللهیاری
رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره
مورخ 95/4/27


رونوشت: برادر ارجمند جناب آقای دکتر مصباح رئیس محترم هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات چهارم جهت استحضار و اقدام لازم