مورخ:[1392-12-29 17:42:01]
»
»پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر اللهیاری در پيامي فرا رسيدن عید نوروز را به تمام ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تبريك گفتند.

نوروز جايگاه بلندي در وجدان تاريخي ايرانيان دارد. نوروز همان روزی است که خداوند در آن از بندگانش پیمان گرفت که او را پرستش کنند و هیچ چیز را شریک او ندانند به همین سبب براي همه ما با شکوه و خاطره انگيز است. نسیم بهاری نوید بخش طراوت و تازگی به طبیعت است و سال نو و بهار نو فرصتی برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن است. سال 1393 برای ملت بزرگوار ایران اسلامی پیام آور حزن و شادی است بهار باستانی ایرانیان امسال داغدار شهادت دخت گرامی پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) است. از همین رو جای دارد در سال جدید به سیره این اسوه عالم زهد وپارسایی توجه کافی کرده، تقوا و خردورزی را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم.
اینجانب با استعانت از آفریدگار جهان، و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است، به محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و همه هم‌میهنان عزیز و ملت عظیم‌الشان ایران بویژه جامعه گرانقدر روان شناسان و مشاوران در سرتاسر کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.