دومین دوره انتخابات استانی - کد صفحه : 105

نتایج انتخابات داخلی شوراهای استانی

تاریخ به روز شدن: ساعت 15:00 مورخ 18 اردیبهشت ۹۵

 

پیرو انتخابات مورخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۲۳ استان، انتخابات داخلی به منظور تعیین مسئولیت ها در شوراهای استانی انجام و نتایج ان به محض دریافت در این صفحه اعلام می شود. بدیهی است احکام هر کدام از مسئولیت ها بعد از تایید توسط ریاست محترم سازمان،  صادر خواهد شد و تا زمان صدور احکام جدید شورای قبلی عهده دار امور هستند.

  

نتایج انتخابات داخلی شورای استان اصفهان

1-

رييس:

دکتر احمد عابدی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر امرالله ابراهیمی

 

3-

دبير:

حمید نصیری ده سرخی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر سالار فرامرزی

 

5-

بازرس:

دکتر محسن لعلی

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان آذربایجان غربی

1-

رييس:

دکتر تسبیح سازان

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر علی خادمی

 

3-

دبير:

دکتر مسعود قربانعلی پور

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر مهران سلیمانی

 

5-

بازرس:

دکتر محسن عیسوی

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان خوزستان

1-

رييس:

دکتر رضا خجسته مهر

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر یوسغعلی عطاری

 

3-

دبير:

دکتر عباس امان اللهی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر ایران داودی

 

5-

بازرس:

دکتر ناصر سراج خرمی

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان خراسان رضوی

1-

رييس:

دکتر سید امیر امین یزدی

 

2-

نايب‌رييس:

حمید اصغری پور

 

3-

دبير:

دکتر نگار اصغری پور

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر حمید نجات

 

5-

بازرس:

دکتر مهدی امیری

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان کرمانشاه

1-

رييس:

دکتر خدامراد مومنی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر حسن امیری

 

3-

دبير:

دکتر خیرالله صادقی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر مختار عارفی

 

5-

بازرس:

دکتر محسن گلمحمدیان

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان بوشهر

1-

رييس:

دکتر علی پولادی ریشهری

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر سید موسی گلستانه

 

3-

دبير:

دکتر سید یونس محمدی یوسف نژاد

 

4-

خزانه‌دار:

شاهین افشارپور

 

5-

بازرس:

ابراهیم سلیمانی

 

 

  

نتایج انتخابات داخلی شورای استان البرز

1-

رييس:

دکتر محمدرضا بلیاد

 

2-

نايب‌رييس:

محمد جوادی ایلخچی

 

3-

دبير:

بهرام هزاروسی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر بیوک تاجری

 

5-

بازرس:

دکتر محمد قمری

 

   

نتایج انتخابات داخلی شورای استان خراسان جنوبی

1-

رييس:

محمد مهدی خزاعی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر محمد حسین سالاری فر

 

3-

دبير:

محمد شفیعی

 

4-

خزانه‌دار:

محمد فاروق صادقی مجد

 

5-

بازرس:

دکتر محسن خورشیدزاده

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان گلستان

1-

رييس:

بهرام بختیاری سعید

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر مجتبی عقیلی کرد محله

 

3-

دبير:

مریم دربای

 

4-

خزانه‌دار:

عبدالرحمن جوانبخش

 

5-

بازرس:

محمدرضا کوثری

 

  

نتایج انتخابات داخلی شورای استان کردستان

1-

رييس:

فریبا طیری

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر امید مرادی

 

3-

دبير:

دکتر احمد امانی

 

4-

خزانه‌دار:

هادی نقدی

 

5-

بازرس:

دکتر فایق یوسفی

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان مازندران

1-

رييس:

دکتر بهرام میرزائیان

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر رمضان حسن زاده

 

3-

دبير:

رضا دنیوی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر یارعلی دوستی

 

5-

بازرس:

غلامرضا خلیلی

 

 

 

 نتایج انتخابات داخلی شورای استان آذربایجان شرقی

 

 

1-

رييس:

دکتر مجید محمودعلیلو

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر امیر پناه علی

 

3-

دبير:

دکتر زینب خانجانی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر جلیل باباپور

 

5-

بازرس:

دکتر عباس بخشی پور

 

  

نتایج انتخابات داخلی شورای استان خراسان شمالی

1-

رييس:

دکتر علی جهانگیری

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر شهربانو جلائی

 

3-

دبير:

دکتر علی اکبر سلیمانیان

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر احمد حیدرنیا

 

5-

بازرس:

دکتر ابوطالب سعادتی

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان همدان

1-

رييس:

دکتر ابوالقاسم یعقوبی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر حسین محققی

 

3-

دبير:

دکتر رسول کرد نوقابی

 

4-

خزانه‌دار:

مریم متقیان

 

5-

بازرس:

اسدالله فهمیده توکلی

 

 

  

نتایج انتخابات داخلی شورای استان اردبیل

1-

رييس:

دکتر محمد نریمانی

 

2-

نايب‌رييس:

حسن یاقوتی زرگر

 

3-

دبير:

حسین قمری کیوی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر علی رضایی شریف

 

5-

بازرس:

دکتر فرشاد شیخ اکبری

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان قم

1-

رييس:

دکتر محمدرضا احمدی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر علیرضا آقایوسفی

 

3-

دبير:

دکتر حسن میرزا حسینی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر محمد مهدی صفورائی

 

5-

بازرس:

مبین صالحی

 

  

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان کرمان

1-

رييس:

دکتر سید مهدی حسنی فرد

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی

 

3-

دبير:

دکتر عباس زامیاد

 

4-

خزانه‌دار:

نصرالله نادری

 

5-

بازرس:

دکتر سید محمدحسین موسوی نسب

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان سیستان و بلوچستان

1-

رييس:

دکتر نورمحمد بخشانی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر مهوش رقیبی

 

3-

دبير:

دکتر محمود شیرازی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر زهرا نیک منش

 

5-

بازرس:

دکتر عزیزالله مجاهد

 

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان مرکزی

1-

رييس:

دکتر منصور عبدی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر حسن حیدری

 

3-

دبير:

دکتر هومن نامور

 

4-

خزانه‌دار:

اعظم طاهری

 

5-

بازرس:

عباس بیگی

 

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان زنجان

1-

رييس:

دکتر مسعود حجازی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر غلامحسین انتصارفومنی

 

3-

دبير:

دکتر اباذر چراغی

 

4-

خزانه‌دار:

سید عبدالله احمدی قلعه

 

5-

بازرس:

دکتر قمر کیانی

 

 

 

 

نتایج انتخابات داخلی شورای استان فارس

1-

رييس:

دکتر علیرضا فیلی

 

2-

نايب‌رييس:

دکتر مرتضی لطیفیان

 

3-

دبير:

دکتر ژاله رفاهی

 

4-

خزانه‌دار:

دکتر نادره سهرابی

 

5-

بازرس:

دکتر نازنین هنرپروران

 

 

 

 

تاریخ به روز شدن ۲۷ اسفند ۱۳۹۴

ساعت ۲۰:۳۰

نتایج تایید شده انتخابات

توسط هیات نظارت مرکزی انتخابات 

 

۲۵ اسفند ۱۳۹۴

 

 

 

...استان آذربایجان شرقی

 

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان آذربایجان شرقی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر جلیل باباپور

عضو اصلی

2

دکتر امیر پناه علی

عضو اصلی

3

دکتر عباس بخشی پور رودسری

عضو اصلی

4

دکتر مجید محمود علیلو

عضو اصلی

5

دکتر زینب خانجانی

عضو اصلی

۶

دکتر  رضا عبدی

عضو علی البدل

۷

دکتر اکبر رضایی

عضو علی البدل

 


 

استان آذربایجان غربی

 

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان آذربایجان غربی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر مهران سلیمانی

عضو اصلی

2

دکتر سیدرضا تسبیح سازان مشهدی

عضو اصلی

3

دکتر علی خادمی

عضو اصلی

4

دکتر مسعود قربانعلی پور

عضو اصلی

5

محسن عیسوی

عضو اصلی

۶

دکتر فیروزه سپهریان آذر

عضو علی البدل

۷

دکتر علی شاکر

عضو علی البدل

 


 

استان اردبیل

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان اردبیل

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر محمد نریمانی

عضو اصلی

2

حسن یاقوتی زرگر

عضو اصلی

3

دکتر حسین قمری کیوی

عضو اصلی

4

دکتر علی رضایی شریف

عضو اصلی

5

فرشاد شیخ اکبری

عضو اصلی

۶

دکتر سیف اله آقاجانی

عضو علی البدل

۷

کریم نیکنام

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف ۴ و ۵ برابر است.

 


 

استان اصفهان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان اصفهان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر احمد عابدی

عضو اصلی

2

دکتر محسن لعلی

عضو اصلی

3

دکتر حمید نصیری ده سرخی

عضو اصلی

4

دکتر سالار فرامرزی

عضو اصلی

5

دکتر امرالله ابراهیمی

عضو اصلی

۶

دکتر امیر کشاورز

عضو علی البدل

۷

دکتر مختار ملک پور

عضو علی البدل

 

 


 

استان البرز

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان البرز

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر محمدرضا بلیاد

عضو اصلی

2

بهرام هزاروسی

عضو اصلی

3

دکتر محمد قمری

عضو اصلی

4

دکتر بیوک تاجری

عضو اصلی

5

محمد جوادی ایلخچی علیا

عضو اصلی

۶

محمد رضا رضایی

عضو علی البدل

۷

دکتر کیانوش زهراکار

عضو علی البدل

 

 

 

 


 

استان بوشهر

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان بوشهر

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر علی پولادی ری­شهری

عضو اصلی

2

دکتر سید موسی گلستانه

عضو اصلی

3

دکتر سیدیونس محمدی یوسف نژاد

عضو اصلی

4

ابراهیم سلیمانی

عضو اصلی

5

شاهین افشارپور

عضو اصلی

۶

علی آتشی

عضو علی البدل

۷

علی کمال جو

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف ۱ و ۲ برابر است.

 


 

استان خراسان جنوبی

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان خراسان جنوبی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر محسن خورشیدزاده

عضو اصلی

2

محمد مهدی خزایی

عضو اصلی

3

دکتر محمد سالاری فرد

عضو اصلی

4

محمد شفیعی

عضو اصلی

5

محمدفاروق صادقی بجد

عضو اصلی

۶

حمید امینی

عضو علی البدل

۷

عاطفه افشاری

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف  ۴ و ۵ برابر هست.

 

 

 


 

استان خراسان رضوی

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان خراسان رضوی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر سیدامیر امین یزدی

عضو اصلی

2

دکتر حمید نجات

عضو اصلی

3

حمید اصغری پور

عضو اصلی

4

نگار اصغری پور

عضو اصلی

5

دکتر مهدی امیری

عضو اصلی

۶

دکتر حسین حسن آبادی

عضو علی البدل

۷

 دکتر الهام طاهری

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای نفر ۵ و ۶ برابر است که بر اساس قرعه کشی هیات نظارت مرکزی، آقای دکتر مهدی امیری به عنوان عضو اصلی و آقای دکتر حسین حسن آبادی به عنوان عضو اول علی البدل تعیین شدند.

 

 


 

استان خراسان شمالی

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان خراسان شمالی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر علی اکبر سلیمانیان

عضو اصلی

2

دکتر شهربانو جلائی

عضو اصلی

3

دکتر علی جهانگیری

عضو اصلی

4

دکتر ابوطالب سعادتی شامیر

عضو اصلی

5

دکتر احمد حیدرنیا

عضو اصلی

۶

حمید وظیفه شناس

عضو علی البدل

۷

دکتر حسین احمد برآبادی

عضو علی البدل

۸

دکتر مرتضی نظیفی

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف ۲ و ۳ برابر است. همچنین میزان آرای دکتر حسین احمد برآبادی و دکتر مرتضی نظیفی برابر بود که بر اساس قرعه کشی هیات نظارت مرکزی، دکتر نظیفی به عنوان علی البدل دوم و دکتر احمد برآبادی به عنوان علی البدل سوم تعیین شدند.

 

 


 

استان خوزستان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان خوزستان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر یوسفعلی عطاری

عضو اصلی

2

دکتر رضا خجسته مهر

عضو اصلی

3

دکتر ایران داودی

عضو اصلی

4

دکتر ناصر سراج خرمی

عضو اصلی

5

دکتر عباس امان الهی

عضو اصلی

۶

دکتر خالد اصلانی

عضو علی البدل

۷

دکتر منصور سودانی

عضو علی البدل

 


 

استان زنجان

نتایج توسط هیات نظارت مرکزی در دست بررسی است و به محض تایید اعلام خواهد شد.

 

استان سیستان و بلوچستان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان سیستان و بلوچستان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر نورمحمد بخشانی

عضو اصلی

2

دکتر مهوش رقیبی

عضو اصلی

3

دکتر عزیزاله مجاهد

عضو اصلی

4

دکتر زهرا نیک منش

عضو اصلی

5

دکتر محمود شیرازی

عضو اصلی

۶

دکتر علی عرب

عضو علی البدل

۷

دکتر حسین جناآبادی

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف ۳ و ۴ برابر است.

 


 

استان فارس

نتایج توسط هیات نظارت مرکزی در دست بررسی است و به محض تایید اعلام خواهد شد.

 

استان قم

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان قم

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر علیرضا آقایوسفی

عضو اصلی

2

دکتر حسن میرزا حسینی

عضو اصلی

3

مبین صالحی

عضو اصلی

4

دکتر محمدرضا احمدی

عضو اصلی

5

دکتر محمدمهدی صفورایی پاریزی

عضو اصلی

۶

دکتر مجید ضرغام حاجی

عضو علی البدل

۷

محمد امینی

عضو علی البدل

توضیح:  میزان آرای ردیف ۱ و ۲ برابر است.

 

 


 

استان کردستان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان کردستان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر امید مرادی

عضو اصلی

2

دکتر احمد امانی

عضو اصلی

3

دکتر فایق یوسفی

عضو اصلی

4

فریبا طیری

عضو اصلی

5

هادی نقدی

عضو اصلی

۶

دکتر محمود گودرزی

عضو علی البدل

۷

خلیل رنجبر

عضو علی البدل

 


 

استان کرمان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان کرمان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر سید مهدی حسینی فرد

عضو اصلی

2

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی

عضو اصلی

3

نصراله نادری

عضو اصلی

4

عباس زامیاد

عضو اصلی

5

دکتر سید محمدحسین موسوی نسب

عضو اصلی

۶

دکتر نوشیروان خضری مقدم

عضو علی البدل

۷

عشرت کریمی افشار

عضو علی البدل

۸

دکتر عباس رحمتی

عضو علی البدل

توضیح: میزان  آرای دکتر عباس رحمتی و عشرت کریمی افشار برابر بود که بر اساس قرعه کشی هیات نظارت مرکزی، خانم عشرت کریمی افشار به عنوان علی البدل دوم و دکتر عباس رحمتی به عنوان علی البدل سوم تعیین شد.

 

 

 


 

استان کرمانشاه

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان کرمانشاه

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر خدامراد مومنی

عضو اصلی

2

دکتر حسن امیری

عضو اصلی

3

دکتر محسن گل­محمدیان

عضو اصلی

4

دکتر خیراله صادقی

عضو اصلی

5

دکتر مختار عارفی

عضو اصلی

۶

دکتر جهانگیر کرمی

عضو علی البدل

۷

دکتر کامران یزدان­بخش

عضو علی البدل

توضیح: میزان آرای ردیف ۲ و ۳ از اعضای اصلی و ردیف ۶ و ۷ از اعضای علی البدل برابر است.

 


 

استان کهگیلویه و بویراحمد

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان کهگیلویه و بویراحمد

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر مریم چرامی

عضو اصلی

2

شهباز مظفری منصورآباد

عضو اصلی

3

ولی الله اندیشه

عضو اصلی

4

سیدعلیرضا موسوی امجد

عضو اصلی

5

دکتر شیرعلی خرامین

عضو اصلی

۶

زهرا اکرمی

عضو علی البدل

۷

دکتر فریبرز نیکدل

عضو علی البدل

توضیح:  میزان آرای خانم زهرا اکرمی، آقای دکتر شیرعلی خرامین و آقای سیدعلیرضا موسوی امجد برابر بودکه بعد از قرعه کشی هیات نظارت مرکزی،  سید علیرضا موسوی به عنوان  عضو اصلی چهارم و دکتر شیرعلی خرامین به عنوان عضو اصلی پنجم و خانم زهرا اکرمی به عنوان عضو علی البدل اول تعیین شدند.

 

 


 

استان گلستان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان گلستان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر سید مجتبی عقیلی کردمحله

عضو اصلی

2

مریم دربایی

عضو اصلی

3

محمدرضا کوثری

عضو اصلی

4

عبدالرحمن جوانبخش

عضو اصلی

5

بهرام بختیاری سعید

عضو  اصلی

۶

دکتر نازنین خواجه

عضو علی البدل

۷

ابوطالب مقصودلو

عضو علی البدل

۸

عبدلله فرهنگی

عضو علی البدل

توضیح:   آقای بهرام بختیاری سعید و خانم دکتر نازنین خواجه رای برابر داشتند که بعد از قرعه کشی هیات نظارت مرکزی، آقای بختیاری سعید  به عنوان عضو اصلی و خانم دکتر نازنین خواجه به عنوان عضو اول علی البدل مشخص شدند. همچنین آقایان عبدلله فرهنگی و ابوطالب مقصودلو رای برابر داشتند که بعد از قرعه کشی هیات نظارت مرکزی، آقای مقصودلو به عنوان عضو علی البدل دوم و آقای عبدالله فرهنگی به عنوان علی البدل سوم تعیین شدند.

 

 


 

استان گیلان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان گیلان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر قربانعلی یحیائی نوجوکامبری

عضو اصلی

2

دکتر ایرج شاکری نیا

عضو اصلی

3

دکتر سیدولی الله موسوی

عضو اصلی

4

دکتر جواد عینی پور

عضو اصلی

5

شاپور سلطان خواه

عضو اصلی

۶

دکتر عباسعلی حسین خانزاده

عضو علی البدل

۷

مهناز مرامی

عضو علی البدل

 

 


 

استان مازندران

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان مازندران

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر بهرام میرزائیان

عضو اصلی

2

دکتر رمضان حسن زاده

عضو اصلی

3

غلامرضا خلیلی

عضو اصلی

4

دکتر رضا دنیوی

عضو اصلی

5

دکتر یارعلی دوستی

عضو اصلی

۶

دکتر جواد خلعتبری

عضو علی البدل

۷

دکتر مرتضی ترخان

عضو علی البدل

 


 

استان مرکزی

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان مرکزی

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر منصور عبدی

عضو اصلی

2

دکتر حسن حیدری

عضو اصلی

3

دکتر هومن نامور

عضو اصلی

4

عباس بیگی

عضو اصلی

5

اعظم طاهری

عضو اصلی

۶

زهرا مطیعی

عضو علی البدل

۷

اکرم ایزدخواه

عضو علی البدل

 

 


 

استان همدان

اعضاي اصلی و علی البدل شوراي استان همدان

رديف

نام ‌و نام ‌خانوادگي

به ترتیب آرا

1

دکتر حسین محققی

عضو اصلی

2

دکتر ابوالقاسم یعقوبی

عضو اصلی

3

دکتر رسول کرد نوقابی

عضو اصلی

4

اسدالله فهمیده توکلی

عضو اصلی

5

مریم متقیان

عضو اصلی

۶

احمد یادگاری

عضو علی البدل

۷

دکتر خسرو رشید

عضو علی البدل

توضیح:  میزان آرای ردیف ۴ و ۵ برابر است.