اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 76 مورخ:[1391-05-08 10:35:01]

»خبرگزاری فارس: مشاور رئیس جمهور در امور بانوان:
»کتاب دکتر غلامعلی افروز، جایگزین "تنظیم خانواده" شد

از سال تحصیلی جدید، کتاب "روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری" به جای کتاب "تنظیم خانواده" در دانشگاه‌های سراسر کشور، تدریس می‌شود...

چاپ این صفحه

از سال تحصیلی جدید، کتاب "روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری" به جای کتاب "تنظیم خانواده" در دانشگاه‌های سراسر کشور، تدریس می‌شود.

سرکار خانم مریم مجتهدزاده، مشاور رئیس‌جمهور در امور بانوان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تغییر سیاست‌های کاهش جمعیت، مرکز امور زنان در ستاد ملی خانواده، بررسی‌هائی را انجام داد که بر اساس آن به جای کتاب "تنظیم خانواده" در دانشگاه‌ها، کتاب "روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری" از سال تحصیلی جدید تدریس شود.

خاطرنشان می‌سازد که کتاب "روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری" از تالیفات دکتر غلامعلی افروز، استاد ممتاز دانشگاه تهران و رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران بوده که توسط انتشارات "دانشگاه تهران" به چاپ رسیده است.

 

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :