اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 230 مورخ:[1392-07-14 07:27:01]

»
»پیام تسلیت ریاست محترم سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت شهادت حضرت امام محمّد تقي (ع)

ریاست محترم سازمان نظام روان شناسی و مشاوره  جناب آقای دکتر اللهیاری در پيامي فرا رسيدن شهادت حضرت امام محمّد تقي، جواد الائمّه عليه السلام را تسلیت گفتند.

چاپ این صفحه

شهر، در عمق سکوت، لحظات اندوهباری را پشت سر می گذارد! گویی به دنبال تکرار خاطره ای است که تلخی آن را پیش تر تجربه کرده است. گویی تمام آسمانیان، میهمان بغدادند؛ میهمان سوگی غریبانه؛ غریبانه، مثل تمام داغ های نینوایی! معتصم، در سیاهی جامه و بغداد در تیرگی جهل، دست و پا می زدند؛ هنگام ظهور خورشیدی بود که پیام آور انوار آسمانی ولایت باشد، تا ابرهای تیره جهالت را از اذهان امت بزداید! از بخشش های کلامش تا کرامت های مرامش، عوام و خواص بهره می بردند و چتر انوار الهی اش، همه را یکسان به «طور» معرفت رهنمون می گشت! آن روز، بغداد بود و نُهمین خورشید ولایت که غریبانه به همجواری «جد» غریبش می رفت؛ به همجواری کسی که تلخی خاطره هایش را زندان های هارون، همواره به یاد می آورند! زمان وداع عالم خاک با فرزند افلاک بود؛ فرزندی که از پرتو آیینه وجودش، انوار حق، به دل ها می تابید و گمگشتگان مسیر حق را به حق رهنمون می شد!
اینجانب سالروز شهادت حضرت امام محمّد تقي، جواد الائمّه عليه السلام را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و تمامی شیعیان  تسلیت عرض مي‌نمایم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :