اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 363 مورخ:[1394-03-16 05:57:01]

»
»پیام تسلیت ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره)

بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد.

چاپ این صفحه

بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد.
پرواز ملکوتی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف اگرچه دل های پرعشق مستضعفان و محرومان جهان و تشنگان عدالت و ستیزندگان علیه ظلم و ستم و همه آزادگان جهان را داغدار کرد، اما بشارتی بود بر کوی شهیدان انقلاب اسلامی، و ما این روح بزرگ خورشید فروزان عشق و ایثار و عدالت را با تعهد بر ادامه راهش، با چشم های گریان و دل های سوزان به ارواح مقدس ائمه اطهار علیهم السلام و ارواح پاک شهدا سپرده ایم تا روز محشر گواه رشادت و مظلومیت و حق طلبی ملت بزرگ ایران باشد.
14خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، وهمه باید پاسدار آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا باشیم و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نمائیم
جامعه بزرگ روانشناسان و مشاوران بارها نشان داده است در عمل به وظایف اسلامی و انقلابی خود کوتاهی نخواهد کرد و از انقلاب اسلامی که نتیجه تلاش ها و رنج ها و خون دل های بی وقفه و ثمره رهبری الهی آن بزرگوار و تلاش و از جان گذشتگی و نثار خون امت امام است، کاملا پاسداری خواهد کرد.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :