اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 542 مورخ:[1395-03-01 10:31:01]

»
»پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و نیمه شعبان

شعبان ماه منسوب به پیامبر اكرم (ص) و ماه عبادت و استغفار بوده و نيمه شعبان، سالروز ولادت با سعادت دوازدهمین اختر درخشان سپهر امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود (عج) مي باشد که مومنان در اين روز، ظهور منجي عالم بشريت را به انتظار نشسته و حضور مبارکش را لحظه شماری می کنند.

چاپ این صفحه

شعبان ماه منسوب به پیامبر اكرم (ص) و ماه عبادت و استغفار بوده و نيمه شعبان، سالروز ولادت با سعادت دوازدهمین اختر درخشان سپهر امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود (عج) مي باشد که مومنان در اين روز، ظهور منجي عالم بشريت را به انتظار نشسته و حضور مبارکش را لحظه شماری می کنند.نیمه شعبان ولادت سراسر نور و پاکی، حضرت مهدی موعود(عج) عید مبارک و نقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان و امید مستضعفان خواهدبود.
ما نیز به عنوان رهروان مکتب راستین مهدویت با قلب های مملو از اعتقاد به ظهور و فلسفه ظهور آرزو می کنیم توفیق آن را داشته با شیم در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم و امید است توفیق آن را داشته باشیم تا ظهور آن حضرت ، در برپایی جهانی سراسر عدل و عدالت و معنویت خود نقشی داشته باشیم
اینجانب فرا رسيدن فرخنده‌ ميلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت وليعصر (عج) را به محضر مقام معظم رهبری، امت مسلمان ايران اسلامی و جامعه  شریف و ولایت مدار روانشناسان و مشاوران  تبریک عرض نموده از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت وعزت واقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم .

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :