اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 302 مورخ:[1393-03-23 04:25:01]

»
»پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت نیمه شعبان

ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جناب آقای دکتر اللهیاری در پيامي ايام ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را به تمامي مسلمانان جهان تبريك گفتند.

چاپ این صفحه

نیمه شعبان عید مبارک و نقطه عطف اعیاد شعبانیه است و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان خواهد بود و امید مستضعفان جهان است. خجسته باد ميلاد نوري كه سحر با شبنم لطفش بيدار مي‌شود و خورشيد در انتظار سلامش طلوع مي‌‌كند. او كه هرگاه جمعه از راه مي‌رسد، صاحبدلان، دل از دست مي‌دهند و آمدنش را به انتظار مي‌نشينند و چه زيبا و دلنشين است اين انتظار. ما نیز به عنوان رهروان مکتب راستین مهدویت با قلب های مملو از اعتقاد به ظهور و فلسفه ظهور آرزو می کنیم توفیق آن را داشته با شیم در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم و امید است توفیق آن را داشته باشیم تا ظهور آن حضرت ، در برپایی جهانی سراسر عدل و عدالت و معنویت خود نقشی داشته باشیم.
اینجانب فرارسيدن خجسته ميلاد با سعادت يگانه منجي عالم بشريت، ستاره سپهر ولايت، عدل گستر گيتي، حضرت حجت بن الحسن العسكري را به همه منتظران آن حضرت تبريك عرض كرده از خداوند متعال تعجيل در فرج مبارك آن حضرت را مسئلت دارم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :