اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 265 مورخ:[1392-11-13 08:36:01]

»
»پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جناب آقای دکتر اللهیاری در پيامي فرا رسيدن دهه مبارک فجر را به تمامي مسلمانان جهان تبريك گفتند.

چاپ این صفحه

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. بهار آزادي فرا رسيد و بياد آن روزهاي تاريخي و فراموش ناشدني اشك شوق بر چشمان همه ما حلقه مي زند.روزهايي كه اگرچه زمستان بود و سرما ، ليكن حرارت ايمان و اخلاص يك ملت بپا خاسته چنان گرمايي را در هواي وطن ايجاد كرد كه برفها به آب حيات تبديل شد وزمستان سلطه وستم گريخت و بهار آزادي دميدن آغاز كرد. اكنون با گذشت سالها از آن روز ، هنوز هم با آمدن دهه فجر انقلاب اسلامي ،قلب هاي امت ،كهكشاني از عشق به امام خميني بزرگ مي شود وجانها لبريز از شراب طهور پيروزي و اين چنين است كه لبها به درودي عظيم گشوده مي شود كه سلام بر تو اي مطلع فجر،اي سپيده سحر، اي انفجار نور.
اينجانب فرا رسيدن سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي را به همه فجر آفرينان بويژه مردم انقلابي و جامعه معزز روان شناسان و مشاوران تبريك عرض نموده،ياد تمامي شهداي بزرگوار اين نهضت و بخصوص ياد و نام امام (ره) كه با درايت و صلابت و شجاعت، اين انقلاب را رهبري كردند گرامي مي دارم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :