اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 543 مورخ:[1395-03-03 06:03:01]

»
»پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عمليات پيروزمندانه بيت‌المقدس نمادي زيبا، غرورانگيز و به يادماندني از مقاومت، ايثار و پيروزي ملت ايران در دفاع از مرز و بوم و کيان ايران اسلامي است.

چاپ این صفحه

سوم خرداد تجلي‌گر الطاف خداوندي بر اين مردم بود و چنانکه بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران فرمودند: "خرمشهر را خدا آزاد کرد"
آزادي خرمشهر نتيجه وحدت و يکپارچگي نيروهاي مسلح کشور، ارتش، سپاه و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي عظيم نيروهاي بسيج بود، که باعث شد تمامي معادلات، باورها و ذهنيت‌هائي را که در مورد توانايي و قابليت‌هاي نظام جمهوري اسلامي وجود داشت تغيير داده و نصرت‌الهي را نصيب اين ملت کند.
رزمندگان اسلام با حماسه‌آفريني خود به جهانيان نشان دادند که فتح خرمشهر فتح خاک نبود، بلکه فتح ارزشهاي ناب اسلامي و اعتقادي بود.
اينجانب ضمن تبريک و تهنيت سالروز اين نصر بزرگ الهي به فاتحان خرمشهر، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس سراسر کشور بویژه جامعه روانشناسان و مشاوران کشور، توفيقات همگان را در مسير معرفي و پاسداشت اين نقطه عطف از تاريخ عزت جمهوري اسلامي ايران در سايه رهبريهاي داهيانه مقام معظم رهبري، از درگاه ايزدمنان مسئلت دارم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :