اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 453 مورخ:[1394-10-08 06:37:01]

»
»پیام تبریک به مناسبت میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام

دکتر اللهیاری ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره در پيامي سالروز میلاد مسعود پیامبر (ص) و فرخنده زاد روز امام جعفر صادق (ع) را به تمامي مسلمانان جهان تبريك گفتند.

چاپ این صفحه

با فرا رسيدن ماه ربيع الاول و ايام ولادت حضرت ختمي مرتبط، محمد مصطفي (ص) بار ديگر شميم دل انگيز رسالت و نسيم آرام بخش عترت در جهان اسلام مي وزد و نام و ياد پيشواي امت، همگان را به عصر نبوت رهنمون مي شود، روزگاري که هيچ آرماني جز اعتلاي توحيد، پيش برد اسلام و زندگي مسلماني در کار نبود ، پيامبر آمده بود تا سخن توحيد را به شعار گيتي تبديل کند و تفرقه و تشتت را از ميان بردارد.
هفته وحدت هفته اي است که در آن ميثاق‌ها محکم مي‌شود، دست‌ها و بازوها درهم قرار مي‌گيرند، چهره‌ها لبخند پيروزي و صفا مي‌زنند و شيعه و سني به ياد سالروز ميلاد رسول اکرم(ص) با هم و در کنار هم در يک راه و به سوي يک هدف سرود وحدت مي‌خوانند. اينجانب سالروز میلاد مسعود پیامبر (ص) و فرخنده زاد روز امام جعفر صادق (ع) بنیانگذار مکتب خرد و فقه جعفری را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبري(مدظله العالي)و عاشقان ولايت و امامت به ويژه جامعه معزز روان شناسان و مشاوران تبريک و تهنيت عرض مي نمايم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :