اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 445 مورخ:[1394-09-23 03:19:01]

»
»ملاقات عمومی معاونان سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با اعضاء شورای نظام روان شناسی استان کرمانشاه و کردستان

جلسه ملاقات عمومی معاونان سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با حضور دکتر محمد حاتمی مشاور عالی و معاون امور کمیسیونها و نظارت حرفه ای ، دکتر حمید پورشریفی معاون پارلمانی ، حقوقی و استانها و آقای اسماعیل تبار مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی برگزار شد .

چاپ این صفحه

در این جلسه ابتدا دکتر خدامراد مومنی رئیس سازمان استان کرمانشاه گزارشی از اقدامات انجام شده در استان و بیان برنامه های در پیش رو پرداخت و آنگاه دکتر پورشریفی طی سخنانی عنوان داشت ، استانها ظرفیت های اصلی روان شناسی و مشاوره هستند . جایگاه شوراهای استانی جایگاه مهم برای سازمان است ، ما باید درصدد ارتقاء و تائید برنامه های آنها باشیم . سپس دکتر حاتمی بیان داشت ، استان کرمانشاه به دلیل شرایط منطقه ای و وجود آسیب های اجتماعی و روانی و هشت سال دفاع مقدس که کرمانشاه پیشتاز این دفاع ملی بوده است از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است . دانشگاه رازی در این چند سال اخیر در بخش روان شناسی برنامه ریزی خوبی داشته است ، دکتر مومنی فردی با تجربه و از سالهای 1368 همراه و همگام خدمات روان شناسی و مشاوره بوده است . و برادران پر تلاش ما در کردستان الحمد ا... جزء شوراهای موفق ما بوده اند ، سازمان نظام توجه ویژه ای به این دو استان دارد و همکاران پر تلاش در این استانها مشغول بکار هستند . در چند سال گذشته در سازمان نظام روان شناسی و مشاوره  تحولات زیادی صورت گرفته و ضرورت داشته است ، جایگاه سازمان در بدنه نظام تثبیت شود و الحمد ا... امروز ما در اسناد بالا دستی موفقیت هایی کسب کرده ایم . مانند گذشته هیچ سازمان و ارگانی نمی تواند مجوز صادر کند . صدور مجوز مراکز ، پروانه اشتغال انحصاراً در اختیار سازمان است . اکنون وقت آن رسیده است که پس از سازمان دهی ستاد مرکز توجه و تمرکز خود را به استانها معطوف کنیم و به همین خاطر اکنون ما به استانها سفر کرده ایم تا مسائل و مشکلات استانها را بررسی کنیم و استانها را راه اندازی کنیم .

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :