اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 410 مورخ:[1394-07-11 05:26:01]

»
»تشکیل ستاد امداد مشاوره و روان شناختی آسیب دیدگان و خانواده جانباختگان واقعه منا

پیرو وقوع حادثه ناگوار حجاج ایرانی در منا و داغدار شدن صدها ایرانی ستاد امور مشاوره و روان­شناختی آسیب ­دیدگان و خانواده جانباختگان واقعه منا در محل سازمان و با ریاست دکتر اللهیاری برگزار شد.

چاپ این صفحه

در این جلسه ضمن بررسی جنبه ­های مختلف این حادثه  نسبت به سامان­دهی موضوع از منظر روانی و کاهش آسیب­ های مرتبط برای خانواده­ ها تصمیماتی اتخاذ شد. کمیته­ های استان­ ها، رسانه­ ها، نیروی تخصصی با مدیریت آقایان دکتر پورشریفی، دکتر اسماعیل­ تبار، خانم دکتر دولت ­آّبادی و دکتر حاتمی و همچنین دبیر ستاد مذکور به جناب آقای دکتر مرتضوی کیاسری جانباز روحانی واگذار شد. به گزارش خبرنگار سایت رسمی سازمان، بر اساس مصوبه جلسه نخست این ستاد از همه ظرفیت سازمان و جامعه مشاوره و روان­شناسی کشور در جهت کاهش پیامدهای منفی این حادثه و پیشگیری از ادامه آسیب ­های روانی در سطح جامعه برای خانواده­ های داغدار عموم هموطنان برنامه ­ریزی اجرایی و تقسیم کار صورت پذیرفت.  دکتر اللهیاری در این جلسه ضمن تسلیت به محضر امام زمان ­(عج)، مقام معظم رهبری و عموم هموطنان به ویژه خانواده­ های عزادار گفت: انشاالله به کمک همه ظرفیت­ های دانشکده ­ها و مراکز علمی مرتبط، انجمن­ های علمی و صنفی و همکاران اخلاق ­گرا در سطح کشور تلاش کنیم به اندازه توان از درد روحی هموطنان­مان کم کنیم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :