اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 204 مورخ:[1392-06-06 04:03:01]

»
»تسلیت سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران به مناسبت شهادت رجایی و باهنر

سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران هشتم شهریور روز شهادت شهیدان رجایی و باهنر را تسلیت می گوید.

چاپ این صفحه

هشتم شهریور ماه در تقویم ایران نقطه عطفی برای اثبات مظلومیت انقلاب اسلامی است. روزی که دست‌های آلوده از پس پرده‌های نفاق بیرون آمد و آغشته به خون‌های پاک عزیزانی چون رجایی وباهنر ‌شد. خون پاک و روح برافلاک رفته آنان، چنان عظمتی داشت که انقلاب اسلامی توانست سرمایه‌ گرانبها و گمشده سالهای مبارزه و پیروزی، یعنی وحدت و همدلی را دوباره به دست آورد.و این‌ بار دو چهره‌ تابناك‌ كه‌ چونان‌ دو چراغ‌ فروزان‌ در محفل‌ با صفای‌ مستضعفین‌ می‌درخشیدند، به‌ كاروان‌ خونین‌ شهدای‌ همیشه‌ زنده‌ اسلام‌ پیوستند، و ما را در غم‌ جانكاهشان‌ به‌ مدرسه‌ای‌ بزرگ‌ خواندند، و درسی‌ عظیم‌ آموختند. آری‌ رجایی‌ و باهنر، این‌ دو الگوی‌ مبارزه‌ و مقاومت‌ و تلاش‌ كه‌ جز در مسیر حق‌ گامی‌ ننهادند و خدمت‌ به‌ خلق‌ را فراراهشان‌ ساختند به‌ درجه‌ رفیع‌ شهادت‌ رسیدند.
سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران شهادت‌ این‌ دو نور پاك‌ را به‌ پیشگاه‌ حضرت‌ ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری و ملت‌ غیور و شهید پرور و خانواده های معزز شهدا تسلیت‌ عرض‌ می نماید.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :