اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 472 مورخ:[1394-11-15 14:51:01]

»
»تجدید بیعت با معمار کبیر انقلاب

صبح روز چهارشنبه مورخ 94/11/14 همزمان با دهه مبارک فجر و در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جامعه روان شناسی و مشاوره کشور با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمانهای معمار کبیر انقلاب بیعت کردند.

چاپ این صفحه

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر اللهیاری به همراه اعضای شورای مرکزی، کمیسیون های تخصصی ، جمعی از همکاران و علاقه مندان نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و اهدای تاج گل با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب، تجدید میثاق کردند. دکتر اللهیاری در گفتگوی کوتاهی گفت: یکی از دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی ایران که با مدیریت و رهبری منحصر به فرد حضرت امام (ره)، همراهی آگاهانه مردم و لطف و عنایت خداوند بزرگ به ثمر رسید، ظهور و بروز نهادها و انجمن های علمی، صنفی و حرفه ای بوده است. بسیاری از سازمان های تخصصی و صنفی نظیر سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران از برکات پیروزی بزرگترین انقلاب مردمی قرون اخیر بوده است. اعتماد به متخصصین و تولید علم از جمله اهداف مورد توجه معمار انقلاب اسلامی و در دو دهه اخیر، مورد اهتمام و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده است.
خبرنگار روابط عمومی از حاشیه این دیدار می افزاید: سازمان های صنفی دیگر از جمله همکاران نظام پزشکی و جناب اقای دکتر زالی رئیس محترم این سازمان به همراه معاونین، کارکنان و اعضای جامعه پزشکی در تجدید میثاق جامعه متخصصین با آرمانهای امام راحل حضور داشتند.
گفتنی است همزمان با دهه فجر و در آستانه 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نهادها، سازمان ها و چهره های شناخته شده علمی و اجرایی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) ضمن تجدید میثاق  با آرمانهای  امام به شهدای انقلاب و  هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :