اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 384 مورخ:[1394-05-17 10:31:01]

»
»تبریک دکتر اللهیاری ریاست سازمان نظام روانشناسی ومشاوره جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز خبرنگار

هفدهم مرداد ماه یادآور سالروز شهادت شهید صارمی است و همین بهانه کافیست که یادی از جامعه خبری کشورمان داشته و به همه این عزیزان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. روز خبرنگار پاسداشت تلاش ها و کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی، تولید و انتشار خبر از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و حتی گاهی در این راه جان خویش را به مخاطره می اندازند.

چاپ این صفحه

خبرنگاران، یاری‌رسان مسوولانی هستند که تحقق اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی، اولویت و هدفشان است و از این رو است که نقش چشمان تیزبین اهالی رسانه، می‌تواند در چارچوب هویت اسلامی _ ایرانی و نیل به مقاصد توسعه و پیشرفت، عنصری بسیار موثر باشد
درعصر کنونی که نیاز لحظه ای به گسترش ارتباطات و لزوم بازتاب گسترده و بر خط وقایع، افزایش یافته و این امرموجب خطیرتر شدن رسالت سازمان های خدمت گذار جامعه شده است، تنها حضور پر رنگ و تاثیرگذار خبرنگاران رسانه ها است که مشفقانه، دلسوزانه و مسئولانه با بازتاب درست خبرها و رویدادها، موفقیت سازمان ها را رقم می زنند. سازمان نظام روانشناسی ومشاوره جمهوری اسلامی ایران، به عنوان یکی از ارکان مهم نظام سلامت ، از این قاعده مستثنی نیست و همواره نیازمند همکاری هرچه بیشتر خبرنگاران رسانه ها در راستای آگاهی بخشی به مردم در جهت اهمیت دادن به سلامت روان بوده و هست . به یقین، این سازمان، در مسیر پیشرفت و توسعه خدمات نوین خود، هر لحظه از یاری و پشتوانه خبرنگارانی که صداقت و حرمت قلم را پیشه خود ساخته اند و در بازتاب رویدادها ضرافت، اعتدال، امانت داری و دقت در تشخیص سره از ناسره را معیار خود قرار داده اند، بهره مند بوده است.
سازمان نظام روانشناسی ومشاوره بر خود لازم می داند تا از تلاش های شبانه روزی خبرنگاران و عکاسان کشورمان که در راه اطلاع رسانی حوزه سلامت و به خصوص سلامت روان در نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری و صدا و سیمای ج.ا.ا فعالیت می کنند، تشکر و قدردانی نماید.
بی شک رسیدن به جایگاه رفیع بدون راهنمایی، اطلاع رسانی و همکاری ایشان در راستای اجرای سیاستهای کلان سلامت کشور مقدور نبوده و اینجانب برای همه این عزیزان آرزوی توفیق روزافزون، سلامتی و بهروزی از درگاه احدیت مسئلت دارم.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :