اخبار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران - کد خبر : 315 مورخ:[1393-06-19 07:12:01]

»
»اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر با محوریت خانواده پایدار، سبک زندگی سالم و ارتقاء سلامت در اردیبهشت ماه سال 1394 در تهران برگزار می شود.این کنگره با حضور اساتید، پژوهشگران داخلی و خارجی برگزار می گردد.

چاپ این صفحه

به گزارش روابط عمومی اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر با محوریت خانواده پایدار، سبک زندگی سالم و ارتقاء سلامت در اردیبهشت ماه سال 1394 در تهران برگزار می شود.این کنگره با حضور اساتید، پژوهشگران داخلی و خارجی برگزار می گردد. علاوه بر داوری و ارائه مقالات، بخش پوستر، بخش نمایشگاه، بخش کارگاه ها و سخنرانان کلیدی مباحث مختلف را بیان می دارند کلیه مقالات که توسط کمیته داوری پذیرفته شوند در مجله علمی و پژوهشی به صورت تمام متن چاپ می شود و به برترین مقالات جوایز ارزنده اعطاء خواهد شد. گفتنی است این کنگره با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) و مشارکت سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، وزارت آموزش و پرورش، بنیاد کمیته انقلاب اسلامی، وزارت کشور و سازمان بهزیستی برگزار می گردد. جهت ارتباط با کنگره و ارائه مقاله از سایت congress.emdad.ir دیدن فرمایید.

نام :
رایانامه :
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود
نظر شما :